ПОСЛУГИ БІБЛІОТЕКИ

Замовлення подаються особисто бібліотекарю із зазначенням власної електронної адреси на яку потрібно надіслати виконане замовлення, або

письмові замовлення направляються у групу ТЕЛЕГРАМ – Бібліотека ДФКР

Бібліотека ДФКР працює дистанційно. 

 Виконуємо замовлення з понеділка по п’ятницю від 9 до 14 години. Запити, що надійшли після 14-00, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні), виконуються у понеділок (або в перший робочий день після свята).

Визначення індексів УДК

Для отримання класифікаційного індексу (за системою УДК) до наукових публікацій, статей, методичних розробок необхідно надати безпосередньо текст публікації або анотацію до неї з ключовими словами.

Віртуальна бібліографічна довідка

Надаємо відповіді на конкретні запити. Для швидкого та якісного виконання довідки прохання чітко формулювати ваші запити. Відповіді на складні питання, які потребують глибокого наукового дослідження та використання додаткових джерел інформації, потребують особистого звернення до бібліотекаря

Електронна доставка документів (ЕДД)

За допомогою служби ЕДД користувач можете зробити замовлення на електронні копії таких видів документів з наших фондів: копії окремих статей із журналів і збірників, копії документів, які не є об’єктами авторського права та тих, що перейшли у суспільне надбання ( в тому числі підручників)


Запитай бібліотекаря