З Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України! Відео до виховних годин

Бібліотека ДФКР вітає з професійним святом викладачів та студентів коледжу. З Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України! Неможливо уявити сучасне життя без засобів комунікацій. Саме завдяки монтажерам, звукорежисерам, операторам, продюсерам, технікам, інженерам ми дізнаємося, що відбувається в Україні і світі. Можемо почути і побачити близьких та друзів, навіть якщо вони далеко. В умовах війни це дуже цінно.

Історична довідка.

День працівників радіо, телебачення і зв’язку започатковано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим. Цієї традиції дотримувалися також і після здобуття Україною незалежності.

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. 11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий відповідний указ. З того часу 16 листопада вважається днем працівників електронних мас-медіа України.

БІБЛІОТЕКА ДФКР РЕКОМЕНДУЄ:

Богдан Цюпин. Ера радіо – Сьогодні про радіо говорять як про бідного родича телебачення, але майбутнє могутнього колись «ящика» опинилося під загрозою з боку інтернету й мобільних пристроїв, отож на творіння Марконі варто поглянути як на перший електронний засіб масової інформації, котрий може навіть пережити класичні телеекрани.

Презентація : Історія радіо і телебачення в Україні.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s