Хто і як захищає Україну. Розповідаємо про структуру і командування ЗСУ. Інфографіка до виховних годин

Давайте для початку розберемось, хто командує ЗСУ. Бо у всіх на слуху імена Зеленського та Залужного, дуже обмежено – Сирського. Але імена інших залишаються невідомими більшості.
Джерело

З чого складаються ЗСУ? Розповідаємо про структуру першої армії миру

Щодня українці дякують своїм захисникам, донатять на зброю та покладають надії на професійну роботу сил протиповітряної оборони.

Разом з цим, не всі розуміють, як влаштована структура ЗСУ та чим займаються їх підрозділи. Аби краще розуміти організацію роботи українських воїнів, публікуємо цікаву інфографіку.

Україну захищають майже 1 мільйон людей, і це не лише ЗСУ. Зібрали всіх разом.

За час з початку вторгнення 30 000 українських воїнів отримали державні нагороди, 6 підрозділів отримали почесні найменування.

Захисники і захисниці України щогодини вбивають в середньому 11 окупантів. Вони знищили вже 10 російських генералів. Які ще досягнення наших героїв та героїнь ми будемо пам’ятати?

За час від початку вторгнення захисники та захисниці України знищили понад 15 тисяч (!) одиниць російської техніки та озброєння. Це цілком порівнювано з арміями кількох невеликих країн.

Підписуйся на канал UA War Infographics

Російська зброя на службі України. Вже понад 2000 одиниць російської техніки та озброєння вбивають окупантів. І це лише ті цифри, які відомі за даними відкритих джерел, насправді захопленого більше (але скільки – ніхто публічно не скаже).

Підписуйся на канал UA War Infographics

Дякуємо всім, хто захищає нас на передовій і в тилу. Ми завдячуємо вам життям і свободою.

Сьогодні весь день Телеграм канал UA War Infographics публікував інфографіку, присвячену людям, завдяки яким Україна залишається нескореною і дає по зубах окупантам.

Використана інфографіка з Марафону. Підписуйся на канал

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s