Дотримання етичних норм онлайн. Правила мережевого спілкування. Вчитель-учні-батьки

Авторка: Наталія Саражинська
Цей допис, присвячений такій ключовій компетентності, як етика спілкування, або повага до іншого в спілкуванні онлайн. Публікую текст з дозволу автора, дещо скоротивши, та виділивши основні пункти


…Етика спілкування, в тому числі й онлайн, в режимі реального часу, дослівно, письмове спілкування в режимі реального часу, – вимога держави для опанування учнями і стосується вже не лише безпосередньо інформатичної, а й мовно-літературної галузі.


Скріни зі Стандарту – це не заховане десь далеко на …надцятих сторінках, це перша та друга сторінки довгого документу. Це мета, глобальна мета всієї освіти в початкових класах – навчити етиці спілкування, і в тому числі письмово в режимі реального часу. Так, це ті самі чати, меседжери, вайберівські групи. Карантин поставив учителя у ситуацію, де саме ці навички можна було розвивати місяцями… І всім по завершенню поставити “високий рівень”.


Учитель, який сам не розуміє, не знає, не усвідомлює етичних норм письмового спілкування в режимі реального часу потерпає від цілодобового нашестя миттєвих повідомлень від… 30 учнів, помножимо на 2 батьків, а можливо й чотирьох дідусів/бабусь, тіток, які доглядають за дитиною.

Вчитель страждає й втомлюється від постійної вимоги “бути з усіма на зв’язку 24/7. Порядок, який хтось встановив “урок – це 40 хвилин святині, коли ніхто не втручається, коли говорить один, а інші слухають” придумували не в 21 столітті.

Норми мережевого спілкування вчитель віддає на поталу та задовольняє миттєві потреби всіх батьків, родичів та дітей. Як цінити свій час? Як не втомлюватися зранку до ночі на дистанційному навчанні та поважати себе?


Преамбула така довга стосується й початку нашестя шквалу святкових листівок. Саме їх ознака демонструє незнання вчителями елементарних правил професійного спілкування.
Тому знову, знову, знову.

Бо ці норми етики спілкування (теж із Держ. стандарту) вчать цінувати та поважати свій час, а також вчити дітей та батьків на конкретних правилах – як саме поважати людину в діалозі онлайн.


Меседжери використовують як для неформальних, так і для робочих переписок.
У групах, чатах, спільнотах у соціальних мережах мають бути обов’язково межі, які переходити не можна. Є норми інформаційної культури, які діють під час комунікації, такі ж як “пропусти 4 клітинки після класної…”

Правила:


не писати повідомлень, які не стосуються спільноти,

чітко дотримуватися в обговоренні тематики групи;

не публікувати реклами;

не порушувати теми політики та церкви.


Мета професійних спільнот у соціальних мережах надати якнайшвидше ПРОФЕСІЙНУ інформацію. Тому учасники групи можуть не відключати звукові повідомлення саме в професійній групі. Часто людина дивиться повідомлення одразу, якщо в ньому немає нічого термінового, відкладає, але подумки все одно вже “залишається” з вами у робочих питаннях. Відповідальні люди дивляться негайно ж і відволікаються від своїх справ.


Навчити дітей та батьків спілкування в таких спільнотах – теж одне із реалій сьогодення.


Відправляючи лінк у професійну групу школи без жодного слова пояснення на тему, яка є опосередкованою (накази чи загальні рекомендації МОН, які ще не стосуються конкретного міста чи школи), ви економите свій час, але забираєте його у співрозмовників. У багатьох. Нешанобливо.
Просто так кидати посилання будь-кому – неввічливо. Ви змушуєте людину робити зайві рухи: самостійно розбиратися або питати у вас, чому це надіслано. Пояснюйте відразу, навіщо відправили лінк і що ви хочете від людини після його перегляду.


Якщо ви помітили помилку в повідомленні після того, як уже надіслали його, не вибачайтесь й не видаляйте. Краще виправити текст за допомогою функції редагування (у вайбері “змінити”).


Не зловживайте різноманіттям розділових знаків. Кілька знаків питання, а то навіть й один знак оклику, виглядає, як прояв агресії.


Порушенням етикету ділового спілкування також вважається масове надсилання вітальних картинок усім без винятку.

Для того, щоб інформативні повідомлення чи відповіді на запитання не губилися в стрічці спільного професійного чату, не засмічуйте стрічку недоречними повідомленнями, які не стосуються теми.

Недоречно виглядають смайлики чи гіфки, коли ви їх відправите начальнику чи відповідаєте комусь сердечком у професійній спільноті.

Смайлики використовують не лише в особистому листуванні. Але сердечко чи бантик краще приберегти для найближчих. Звісно, якщо стосунки з начальником у вас набато ближчі, аніж професійні, то арсенал стікерних подвійних сердечок вже великий, і якщо рівень комунікації з подружкою вже давно вийшов за професійні, це вже інші стосунки й інші правила комунікації.

Близькі/рідні, кохані/приятелі, подружки, близькі знайомі/колеги, віртуальні знайомі/хейтери – це все різні категорії людей і для кожної з них інші норми етики та манер спілкування.


Навіть якщо ти масово кожному колезі чи малознайомій людині в особистому повідомленні відправиш стокову листівку “З Новим роком!”, у цьому буде мало душі і емоцій. Привітай краще 10-20-50 найближчих друзів і рідних, але індивідуально і оригінально. Створи листівку самостійно, напиши свої оригінальні слова.


Якщо ви помічаєте, що у вашій групі люди виявляють цікавість до якої-небудь теми, рекомендуйте створити окрему спільноту. Група для мам, любителів котів, чат для обговорення чоловіків чи православних свят тощо. Є навіть чат для розмов Про все, який може бути створено для розмов на будь-яку тему, але, як правило, з такого групового чату люди швидко видаляються.


Писати в робочому чаті у вихідні чи серед ночі, звісно, моветон. Хіба що понаднормова праця, суботньо-недільний захід чи разовий захід, який передбачає зв’язок 24/7.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s