Перше знайомство з науковою бібліотекою. ДОУНБ та студенти КРЕ

Щира подяка спеціалістам Відділу наукової інформації та бібліографії Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки, за плідну співпрацю,інформування наших студентів про сучасні можливості бібліотеки, залучення студентів коледжу до різних просвітницьких проектів. Пропонуємо короткий репортаж про декілька цьогорічних заходів

6 Лютого

Книга VS Інтернет

 «Книга VS Інтернет?» – питання, яке обговорювали фахівці ВНІіБ та учні  Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки, група 41, напередодні Дня безпечного Інтернету. Обидві сторони дійшли висновку, що кожний з фігурантів важливий та цінний для сучасного користувача за умови доцільного використання. Стосовно но ж Інтернету молодь вирішила: він важливий у сучасному швидкоплинному часі, але за умови його безпечного та відповідального використання.  

20 Лютого

Справедливість для всіх

До Всесвітнього Дня соціальної справедливості та у межах соціокультурного проекту «Від правових знань до громадянської позиції» у ЦПІ відбулося коло спілкування «Закони нашого життя» для першокурсників Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки, група 42. Усі учасники заходу були одностайні в тому, що одним з першочергових завдань будь-якої країни є встановлення соціальної справедливості, а саме, можливості кожній працездатній людині працювати, реалізовувати свій творчий та професійний потенціал, отримувати такі доходи, які б забезпечили нормальний рівень життя, забезпечення рівних можливостей перед законом та рівності у пошуку свого місця в суспільстві. Підлітки із задоволенням долучилися до оглядової екскурсії та дізналися багато цікавого про сучасні можливості бібліотеки.
28 Лютого


Розширюємо кордони інформації

У сучасних умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій перше уявлення про бібліотеку користувачі отримують через WEB-сайт. Тому дуже важливо зацікавити,  особливо молодь, електронними сервісами. З метою популяризації бібліотечного сайту фахівці ВНІіБ провели інформаційну годину для першокурсників Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки, гр. 44. Захід завершився оглядовою екскурсією.
14 Березня 

Я маю право!

2018 рік в Україні оголошено роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». У Центрі правової інформації відбулась правова студія «Держава. Право. Громадянин» для першокурсників Дніпропетровського коледжу радіоелектроніки гр. 40, під час якої бібліотекари намагалися не лише проінформувати підлітків про їхні права, але й надати поради, як ці права захищати. Захід проходив у межах соціокультурного проекту ВНІіБ:«Від правових знань до громадянської позиції».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s