Міжнародний проект РІSA-2018 у коледжі радіоелектроніки м. Дніпро

pisa-shkilne-zhyttya-300x160-pagespeed-ce-f1jmlps1so16.05.2017 р. студенти нашого коледжу прийняли участь у міжнародному пілотному проекті оцінювання якості освіти РІSA-2018. Майданчиком для тестування стала наша читальна зала. Студенти першого курсу коледжу з усіх відділень гідно пройшли це тестування. Судячи з коментарів учасників, багатьом з них тести здались легкими і були цікавими.

На жаль, була заборонена фотозйомка, оскільки будь-яка інформація про осіб, що проходили тестування, є конфіденційною. Результати окремих учнів/студентів і навчальних закладів як пілотного, так і основного етапів дослідження також є конфіденційними. Вони не будуть опубліковані, а будуть використані для оцінювання успішності учасників дослідження.

Перші результати, а також міжнародний і національний звіти PISA-2018 будуть оприлюднені в грудні 2019 року, після проведення основного етапу дослідження. Учасники проходили тестування з читання, математики й природничих наук, а також брали участь в анкетуванні. За результатами тестування PISA визначає, наскільки в учнів розвинена здатність:

до читання, розуміння й інтерпретації різноманітних текстів, з якими вони матимуть справу в повсякденному житті;
до використання знань і умінь з математики у подоланні різноманітних життєвих викликів і проблем, пов’язаних із математикою;
до використання знань і умінь з природничих наук для розв’язання різноманітних життєвих проблем, пов’язаних із певними науковими ситуаціями.

З прикладами завдань можна ознайомитися на офіційному сайті PISA-2018 в Україні.

Метою цього проекту є оцінювання того, наскільки 15-річні особи,які здобувають загальну освіту, володіють компетентностями, необхідними для повноцінної участі в житті суспільства, а також надання країнам даних для прийняття важливих рішень у галузі освіти. Досягнення цієї мети сприяє визначенню орієнтирів глобального навчання в межах програми «Освіта-2030», створеної під егідою ООН.

Повний обсяг інформації про проект можна отримати на сайтах:

http://testportal.gov.ua/pisa/

http://pisa.testportal.gov.ua/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s