Зустріч з Ганною Анатоліївною Теряник – письменницею та активістом Дніпра

Відбулась зустріч студентів коледжу з талановитою письменницею, активістом волонтерського руху Дніпра – Ганною Анатоліївною Теряник.

На зустрічі  презентувались її книги «Наши» і «Попутчик».

Більше двох років Ганна Теряник разом з іншими волонтерами доставляє в Дніпро поранених в зоні АТО бійців. По суті, вона була першою  цивільною людиною, з яким спілкувалися ті, хто повернулися з передової.Практично з самого початку війни на Донбасі вона розвозила поранених бійців по госпіталях. За цей час попутниками Ані і її друзів стали понад тисячу осіб, які побачили війну в обличчя, а вона записувала їхні розмови в дорозі.

Історії, що увійшли до книги, – це опис життя, любові, переживань людей, які з волі випадку опинилися на війні. Про їхні мрії, плани, страхи і бажання. Десятки тисяч кілометрів в дорозі, незліченні розповіді, сльози горя і маленькі радості, зустрічі, прощання, визнання і надії.

Автор Анна Теряник розповіла, що книга «Попутчик» писалася поступово. «Спочатку це були короткі оповідання на ФБ, читачам вони подобалися, а потім я вирішила написати книгу. Це реальні історії. Книга отримала назву від ефекту попутника, коли людина в дорозі розповідає часом і те, що не хотів розповісти. Природно, імена та прізвища змінені ». Книгу видало за свій рахунок наше дніпровське видавництво «Ліра».

Книга була відзначена на Львівському книжковому форумі, на Запорізькій книжковій толоці книга посіла перше місце. «До нас підійшли організатори і сказали, що нашу книгу, хоч вона і російською мовою, запропонувала в номінацію український філолог, яка книги російською принципово не читає»

Книга вийшла в травні 2016 року, її можна купити в Дніпрі і Києві, в книжкових інтернет-магазинах.

Друга книга Анни Теряник “Наші”  продовжує тему «Попутників», нарисів-бесід автоволонтера з пораненими хлопцями по дорозі з АТО. В основу книги покладено особисті переживання попутників Ані, їх думки про майбутнє, плани, які переосмислені і переоцінені на війні … Джерело
Кожна книга з тиражу унікальна, як і Попутники Ані. Кожна книга – один герой. На форзац винесені посвяти, імена солдатів – героїв книги, які були взяті просто з телефонних контактів автора. На корінці – фрагмент справжньої тканини військової форми Наших. На кожній обкладинці – оригінальна текстура військової форми з малюнком «піксель».
Так, відверті розповіді Ганни Теряник і творче оформлення «Наших» в тандемі з кращим дизайнером Misheal D Kislov презентовані в Дніпрі, а також незабаром будуть презентовані у Києві на фестивалі Книжковий Арсенал.
А поки книгу можна придбати на сайті видавництва за посиланням: http://lira.dp.ua/product/nashi

Шукайте її книги в Дніпрі: “Книгарня Є”, книжковий магазин-кафе “Чорна ящірка” і книжковий магазин по вулиці Василя Чапленко (колишня Фрунзе). У Мережі – Lira.dp.ua і BizLit.com.ua.
А якщо хочете допомогти Ганні в евакуації українських військових із зони АТО або інших питаннях, звертайтеся на її сторінку в Facebook.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s