Українське вікно до японської душі. Рік Японії в Україні.

Студенти груп 35, 36 узяли участь у захоплюючій літературно-поетичній мультимедійній мандрівці, присвяченій року Японії в Україні. Деталі та фото груп  дивись на сайті dnepr.info Захід проведено в рамках культурно-просвітницького проекту сектору соціокультурних проектів і зовнішніх зв’язків «Українське вікно до японської душі».

Японська література – ключ до розгадки східної душі.


Чому саме японська література і досі лишається для багатьох загадковою і непізнаною. Яке місто у літературному процесі країни сонця, що сходить, займають жінки, за що забороняли творчість окремих авторів і в чому секрети, привабливість японської чайної церемонії? На ці та багато інших питань отримали відповідь присутні, переконавшись у досконалих можливостях фондів ДОУНБ з будь-якої теми. 
Гостем заходу став Дмитро Масько – представник товариства японської культури “Фудошинкан”. Він нещодавно повернувся з Японії і ділився з присутніми своїми враженнями, деколи японською мовою, яку досконало знає. Молодь долучилась до спілкування с гостем, випитуючи про його подорож Японією.
Зустріч відбулася за участю преси. 

Джерело

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s